| an0nim025 a întrebat:

Daca moneda nationala ar fi "fericirea", cat de bogat crezi ca ai fi?

Răspuns Câştigător
| CutenessOverLoaded a răspuns:

As fi falida.Saraca lipita pamantului.Tu?

| an0nim025 explică (pentru CutenessOverLoaded):

As fi saraca de tot )))winking

12 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Aș muri de foame

| Ramo80 a răspuns:

In unele zile as fi mai bogata, in altele cred ca as avea chiar mari datorii! happy

| DrunkenRat a răspuns:

Foarte, dar foarte. Exista o arta de a te bucura de lucrurile marunte. Spre exemplu, esti in oras, iti sta bine parul, hainele, machiajul, nu ai nici o febra/raceala de sezon, iar cand ajungi in statie si vezi ca mai ai de asteptat taxiul, uiti de toate chestiile de mai sus. Cam asa sta cu majoritatea oamenilor.

| Marii a răspuns:

As fi pe la mijloc, chiar poate aproape de a ajunge milionara.batting eyelashes

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Multumesc foarte mult pentru funda...Chiar o meritam?

| an0nim025 explică (pentru CutenessOverLoaded):

Da.deoarece ai raspuns prima...si raspunsurile aici pot fi asemanastoarewinking

| CutenessOverLoaded a răspuns (pentru an0nim025):

Ok.Multumesc.happy

| Madalina123 a răspuns:

Cred ca as murii de foamelaughing Ce fericire sa existe, acum, ca incepe scoala?

| Marin23 a răspuns:

Cred ca as fi cel mai sarac om de pe pamantu asta laughing

| cotcodac4 a răspuns:

Tot cu bani asi ramaneeeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...Pentru mine nu cred ca, conteaza banii important e sa fi fericit(ps. poti sa ai toti banii din lume daca nu esti fericit).