| Diana0987 a întrebat:

Dati-mi sh mie niste idei cu care sa imi omor timpu ca ma plictisesc de moarteee...plspuppy dog eyescrying

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Nu-l omorî... da-mi-l mie ca al meu nu-mi ajunge si trebuie sa-mi fac tema la romana laughing(si Marele Zid Chinezesc îl parcurg într-un timp mai scurt)sunt în urma rau...am terminat-orolling on the floorDeci apuca-te de citit o carte sau iesi cu prietenii, gasesti tu ceva de facut, ajuta-i pe neajutoratii astia de pe TPUlaughing

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ți-ai făcut toate tabieturile? Ai terminat de citit o carte sau o emisiune interesantă?
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Si eu ma plictisesc la fel ca tine...
dar din pacate trebuie sa scriu!

| babyblue a răspuns:

Poti:
-sa citesti o carte
-sa te uiti la un film(online)
-sa iesi prin parc cu prietenii
-sa te uit la poze
Etc...