| diu a întrebat:

Dati-mi niste idei ce as putea sa fac in casa ca sa imi omor timpu...in afara de calculator.TPU mess sh alea aleabig grin funda. cele mai bune idei tongue

7 răspunsuri:
| Teodora20 a răspuns:

Buna! Poti incerca sa citesti o carte (Jules Verne sau Dan Brown chiar merita), sa desenezi, chiar sa te specializezi in desen, poti cauta un program (GIMP2. 6) si iti faci de lucru cu el sau pur si simplu sa te relaxezi, ca doar mai este putin si vine scoala. Sper ca te-am ajutat!

| silverfaith a răspuns:

Cumparati un puzzle si punete si munceste! big grin

| foxi a răspuns:

Citeste o carte, e folositor, ocupa timp...

| Rallu_8961 a răspuns:

Gaseste o carte interesanta si citeste

Fa curat in camera

picteaza

uita`te la Tv

sunt o multime de lucruri care le poti face

succes!

| danielagoldica a răspuns:

Ia-ti un vagin din silicon si ocupa-te de el toata ziua!

| Andreea`:) a răspuns:

Citeste, fa curat big grin