| justroro a întrebat:

Ma plictisesc de moarteee...Cam ce as putea sa fac?

11 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Numara pana la 10645435560000 si invers.

Asa-i ca nu ai citit tot numarul?

| DarkBlood32 a răspuns:

1. Ce poti face pe net.
a) mai raspunde la intrebari pe TPU ca sa-ti maresti rank-ul
b) http://oracolulmeu.ro/ fa-ti cont si completeaza oracole/creeaza oracole
c) editeaza poze pe ce program vrei tu si pune poze ca format jpg. poza aici http://www.sunphoto.ro/
d)joaca-te jocuri super tari pe calcu`
e)stai pe facebook/mess sau orice alt site de socializare
f)creeaza-ti propriul tau forum, site, blog.
2. pe acasa
citeste o carte
uita-te la TV
dormi :))
mai discuta cu mama ceva, nu stiu. :-?
asculta muzica de pe pc, telefon, canale de pe TV.
fa-ti un tricou persoanlizat
fa obiecte din plastilina
3. pe afara
iesi cu prioetenii in oras,la un suc,in mall,in parc, la o pizza.
plimba-te cu rolele, skate-ul, bicicleta, trotineta sau sari coarda.
si multe altele.

| dienuta1990 a răspuns:

Poti sa te uiti la un film, sa desenezi, sa-si faci un jurnal, sa iesi cu prietenii in oras sau in parca.

| BiancaBaby a răspuns:

Cand ma plictisesc ma uit pe youtube la mo si foca
http://www.youtube.com/watch?v=g_IfwhKblEo&feature=g-vrec

| cristiana1234 a răspuns:

Citeste bancur cu bula joca howrse sau stardoll sau ladypopular sau club penguin

| cristiana1234 a răspuns (pentru cristiana1234):

Sau uitate la animeuri

| andreigreen a răspuns:

Citeste carti,reviste,deseneaza, asculta muzica, citeste bancuri/glume, iesi afara fa poze la diferite lucuri, etc.big grin

| thestyle a răspuns:

Poti sa iesi cu prieteni
poti sa te uiti la un film
poti sa iesi la un bar sa bei o cafea un suc

| Roxana_Roxy_1993 a răspuns:

Eu ma uit la filme pe net cand ma plictisesc big grin

| 1anonima1 a răspuns:

Iesi afara si plimba-te cu prietenii.Iesiti la un suc, o prajitura, o inghetata, doar e vara aveti ce face. Daca nu ai chef de iesit afara, suna un amic si cheama-l la tine.Cititi bancuri, si multe altele.

Întrebări recente