| Cineva! a întrebat:

Dati`mi si mie niste statusuri 'faine' va rog!

Răspuns Câştigător
| BAliinuShaa a răspuns:

E domnisoara care-n fiecare seara, se gandeste tot la el. Stie ce vrea, si ce vrea obtzine. Nu cere niciodata, ca nu-i prea sta in fire.
Eu...sunt si voi ramane cea mai speciala. Tu vei ramane doar tipu`din generala.
Locul meu e in centru atentiei, deci ofera-mi atentie.
Nu ma intereseaza spusele Celor Ce ma invidiaza. M`am nascut sa traiesC intensitatea fieCarei Clipe din viata.
Poate am Aere p Cap.Astaa e Problema Mea.Nu Maa Suportzi e Doar Problema Ta.Nu ma Cunojtii. Nu mai Comentaa`. Aii Grija d` Viataa Ta`. Nuu de a Mea`winking!
Este o Papushă. Te face s`o iubesti, să te`ndrăgostesti si să te indulcesti.Si fără ea să nu poti să trăiesti!
O fataa specialaa nu o intalnestii` la oricee pas.Cand nu mai ai sperannte, ea te scoate din impas.
mi` place vrajeala voastra`. Dar` sa nu intelegetzi gresit`. Daca` v-am zambit nu inseamna ca m`ati prostit.
Mereu vei căuta la ea ...Tot ce adorai la mine cândva.
Am ramas aceeasi fata de care stiai si-atunci`. Dar acum nu mai sunt papusa pe care, când n-o vrei.`o arunci.
Fitzele mele nu-ti plac, dar pentru mine faci orice.
Singura pasiune a lui sunt eu...restul sunt doar placeri!
Etc.etc big grin
Plus niste emoticoane dau foarte dragutbatting eyelashes
Sper ca iti plac.
Funda :*?
xoxo

4 răspunsuri:
| MonkeY a răspuns:

Incerca aici selecteza tu http://www.google.ro/......tp?/search
fundita?

| CarMen_6610 a răspuns:

Pai sunt o gramada dar ce fel de status vrei ttriste? vesele? amuzante? spune si o sa incerc sa te ajuttongue

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Gasesti pe net /:]...

| Irina_9928 a răspuns:

Www.statusuri.ro? Mie mi se par dragute cele de acolo...