| amy1234 a întrebat:

Imi dati si mie niste statusuri faine pentru mess? Pentru fundita :*

Răspuns Câştigător
| KiddSimo a răspuns:

Hai nu pune botu`, esti copil? Daca ti-am zis c`o sa vin, o sa vin. ;;

Ma amuza baieteii care se vaita ca au suferit din dragoste ,Si ca nenorocita dracului ce a îndraznit sa le faca.V-a ranit orgoliul, baaah, nu sentimentele!"""

Ma amuza baieteii care se vaita ca au suferit din dragoste ,Si ca nenorocita dracului ce a îndraznit sa le faca.V-a ranit orgoliul, baaah, nu sentimentele!

"Si nu-mi spune "soro" daca nu esti fica lu`mama.Sunt putini cei care ma cunosc.ma stiu o gramada.Unii stiu de ce-s in stare,restul nu vor sa creada!""

as ierta-o dar poate gresesc as suna-o dar nu indraznesc ...vorbele spuse la cearta m-au ranit ink odata

""Am sa trec si peste asta Ce va fi, va fi Am sa strig iar 'Asta-i viata' E si maine o zi

Sentimentele au cazut acum peste trupul meu:X.Mai ales cand am simtit din plin sarutul tau :*. In brate sa te strang

Te Iubea Fraiere ! Chiar Te’a Iubit Candva ;x Priveste’o Dar Stai Departe , Acum Nu Te Mai Vrea !E Mult Prea Tarziu Pentru Regrete ,TOt Ce’si dOreste e Sa pOata Sa Te Uite

Chiar daca uneori greseste Si nu crede in Tine.Ea te iubeste Prostule! si Tine la Tine!

"Fa`ma nebuna.spune`mi ca visez prea mult.dar nu`mi spune ca n.am pentru ce sa lupt

Traiesc intr-o lume de vis . unde totul e permis!:-x

Instantaneu' prin portofel poza mea ai cautat'o . Dar ai uitat ca din lipsa de spatiu candva ai aruncat'o.

.Realitatea` e mult prea dura atunci cand dai de greu ! Visele` se spulbura aproape instantaneu`! happy

Spune`i -STOP- cand te streseaza . Explica`i ca exagereaza . nu`ntzelege? abereaza? Spune`i -PA- si se calmeaza

PahareLe sus shamPania sa Curgha :X RespecT penTru FeteLe Care Iau FaquT Pe Fraieri Sa PlanGa

Spui K`i pushToaik si nu`tSi plaje aJa .dar Aja cum e ea. ti-a furat inima?;>

ImpReSii dE daMA cNd loMEA ma AclAma . Tu vRei Un fiLm ERoTIKk.hee hee Dar o Sa IaSa o DRaMA!happy

diamantul? nu defineste STRALUCIREA! si chiar nu am nevoie de un Rolex ca sa stiu cat e ceasul.sa nu uitam ca exista oameni atat de saraci incat nu au nimic altceva decat bani...

Si o sa fie bine` chiar dk mai avem pr0bleme` . iti`spun stai linistit`. ` . ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme`. ! [love struck]

•Sunt lucruri pe care ar trebui sa le invete fiecare persoana: `Sa iubesti. `Sa razi. `Sa razi din nou. `Sa asculti sh sa inveti. `Sa spui "te rog" si "multumesc". `Sa ai opinii. `Sa le respecti pe ale celorlalti. `Sa fii sincer. `Sa fii prieten. `Sa fii tu insuti.•

Itsi place chiar daca` nuu`tsi gasesti unele cuvinte . Itsi place cum itsi spun asa, s` fi cuminte!

nu voi mai privi in trecut indiferent de cat ma doare.de acum in colo ii calc pe toti in picioare,in fata mea nu vor mai avea valoare,decat cateva persoane.

Daca nu ejti tu .ti-am spus mereu , va fi ALTU`! Inainte sa fi tu . ghici ce ? A fost ALTU` !

revino-ti in fire!E-o linie extrem de subtire intre indiferenta si nesimtire

PoTSi doaR Sa zambestifrumoS Shi`i intorci minTSile pe doS.acum Se procedeaZa mai perverS.zambestielegant ca o Barbie Shi estipe intereS.

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat.

Vreau ceva doar pentru mine, ca stiu cum sa-mi mearga bine, daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic, si daca totusi am pierdut ceva, inseamna ca nu-mi trebuia

Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

Ma vrei inapoi? Eu nu, iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m-ai facut sa plang. Am mai crescut

Am ales sa traiesc discret in fata ta.Nu ai nevoie sa sti ce se intampla cu viata mea.

Poate ca m`am schimbat.Poate m`am saturat.Poate nu vreau sa aud.Poate ca imi e de ajuns.Poate ce a fost s`a dus.

Atunci cand vei vrea sa o incanti cu vorbe frumoase,sa`ti aduci aminte ca ea nu mai crede in povesti.

Spui punct`. Dar Nu se termina Niciodata`! Pentru ca Te atrage ca nici O alta fata`!

Si când te vad întâmplator imi aduc aminte de tot ce a fost ,dar uitându-ma înapoi îmi zic: "Chiar n-are niciun rost !

Degeaba te holbezi la mine ca nu-mi pasa de tine.

mi-aduc amintee` cat de mult ma iubea...Si`si zicea`.:Fratee`. nu pot trai fara ea`.

El n-a uitat-o caci nu poate,dar e in zadar orice acum,el o viseaza-n orice noapte.

Mereu vei cauta la ea.Tot ce adorai la mine cândva.

Si intr-o zi vei cauta privirea mea in fiecare "ea" din viata ta.

Din dorinta de a fi destul de buna pentru tine,am devenit mult prea buna pentru tine.

Mereu imi ceri sa am rabdare.Stii ce scumpule? Ramai cu fanele tale!

Si UnEoRi vReAU sA Te uiT ...DoAR Ca aTuNcI cAnD mA UiT La tInE ...InCeP sA UiT pE LoC fApTuL Ca TrEbUiE sA uIt dE tINe.

Degeaba imi spui ca ma iubesti cand tu nu imi dovedesti.Asa ca mai bine taci din gura si gaseste alta minciuna.

Te va privi de sus.caci pentru ea esti DUS,de-acum o vei visa. Dar nu o vei avea.

Ai pierdut ce avea'i mai de pret , ai pierdut iubirea mea si odata ca ea si increderea! .Oricum se intoarcee roata baiatu meu ai sa suferi cum am suferit si eu.

Iti amintesti?-iti placea sa ma vezi razand.Eu tot cu zambetu`am ramas tu tot cu mine`n gand.

Crezi ca ma faci geloasa?Nea`h nu imi pasa, ramai cu nasoala ta.Te pupa amica ta`.

O sa iti aduci aminte de 1000 de ori ca ai avut odata o papusa.

Sper ca este ceea ce cauti

Vreau sa stii ca mi se rupe de ce faci, de ce zici de ce vrei, ma-ntelegi, sau macar incerci sa-ntelegi, ca mi se rupe de ce spui, ce faci in orice fel, spune-mi daca ma-ntelegi, sa ti-o spun altfel!

Nu mai te gandi la el ,ca -ti pierzi timpul! Orice usa inchisa inseamna Va veni o zi in care imi vei spune: acum sunt pentru tine, nu pentru alta… iar eu cu lacrimi in ochi iti voi raspunde: ai fost pentru mine, acum fii pentru alta…

Stii ca nu poti sa pacalesti pe nimeni, dar in fine. sunt ca si Smiley, oficial imi merge bine .

O fata buna poate sa devina repede rea asa ca date`n sange sh nu te mai baga atat in viatsa mea >:p

Nenorocita la propriu,nebuna la figurat, irascibila cateodata, ironica de placere, ipocrita de la mama natura, perversa de cand ma stiu.

Zambeste iar si priveste putin . Orice pahar jumate gol mereu e si jumate plin

Spune`i -STOP- cand te streseaza . Explica`i ca exagereaza . nu`ntzelege? abereaza? Spune`i -PA- si se calmeaza

Dar stii ca ea poate s`aduca o schimbare:X pe drumu vietzii tale:X sa`tzi mai spele inima:X Ea.Nu`i ca restu.Ea`i Pur si simpLu Ea:X

Vorbeste mult , e stresanta , e zbuciumata , râde întruna si fara motiv,dar prin felul ei de a fi te face s.o adori ...

C ' te uiti mah asa ? Obisnuiestte-te ca d aCum nu mai sntt` a Ta !

XHTML: Poti folosi aceste etichete:

Ploua...

Da` stiu c`au fost prea multe ploi

Shi ne-am promis ca daca unu` cade, cadem amandoi

Pre multe ploi, chiar n`am vrut sa mangai alt chip

Da` cu amintirea ta`n piept, nu pot fi fericit. .

Hai zambeste, vreau sa te vad fericit Vreau sa stiu ca esti constient Dc nu ai ascultat tu? acum nu? mai pot face nimic pentru tine iar prieteni tai unde sunt acum?

stiu ca este greu sa mai rekpeti increderea in cineva dupa ce ai fost ferit probabil dar ai multe sperante de a fii iubit ca adevarat intr-o zi

Spui cuvinte fara rost

Si nu le inteleg

Spui doar vorbe fara sens

Si nu stiu ce sa cred

In iubire nu sunt legi

E mai simplu decat crezi

Te prefaci ca nu intelegi

Si te faci ca nu ma vezi

sa stii nu mai imi pasa ca pleci astazi d acasaa ai mai plect d atatea ori sh t.ai intors din zori in zori.

. de astazi tine minte . nu mai sunt cuminte . tu mi.ai intors viata pe dos

Nu UiTa Ca Tu SaRuTzI GuRa MeA Nu GURa LuMiI~ [

Cand o vei imbratisa te va durea. Pentru ca in ochii ei se va reflecta doar imaginea mea., stai linistit nu ma ranesti... Chiar ma amuza sa realizez cat de putin GANDESTI !

E un fel de antrenamet Mi se apre evident Nu te grabi (ahh)... Misca-te incet [ ]

cat esti de iubit

OaMenIi Se DiStiNG Prin ceEA Ce aRaTa Si se deoSebesc PRin CeEA cE AskUnD

o privire nu este decat o ratacire venita pe moment, neinspirat, si zugravita-n minte ca sa doara intentionat

Cand zambesti imediat ma pierd de tot...dar nui nimic,lasaa...ma doare'n kothh.

Nu e nevoie sa ma placa toata lumea. la fel cum nici eu nu plac pe toata lumea !

Un zâmbet nu costä nimic , dar ofera multe.

E atat d dulce cand o strangi la piept E asa frumoasa cand tu ii zambesti Atat de fericita cand ii spui ca o iubesti

Da, iubitu'. stii bine ca eu iti pot indeplini toate dorintele.

Apoi a venit ea si te'a iubit cu ochii ei frumosi de fata rea...

Cand sunt buna...sunt prea buna!Cand sunt scorpie sunt PERFECTA!

Vreau imperfectiunea.Vr sa t incrunti cnd nu te bag in seama.Vr sa t superi, s ma certi si s ma ierti. Vr s spun prostii si s ma saruti zambind.

invizibil dar nu´i pierd urma .Pe el il pastrez intotdeauna . [

se comporta natural si copilareste d asta`lumea o iubeste

Sunt confuza.Nu mai stiu cum e bine.Nu mai vreau sa stiu cum e bine.Nu vreau sa inteleg de ce e bine.Cand a fost bine defapt?

Cine te'a facut sa visezi cand nici macar nu dormeai? Vroiam sa zic ca EU.in caz ca nu stiai

A inceput sa zambeasca mai des. Iar ei intorc capul plini de interes. Ce a fost sau nu in trecut. Acum ea a uitat de mult...

Ti'ai placut viata...Ti'ai facut viata.da ai pierdut persoana care te iubea si tragea cu tine...in schimb ai castigat multe tarfe

Te'ai intrebat vreodata cate ai putea sa pierzi.Daca ma dai la o parte si nu ai sa ma mai vezi ?

am treqt prin viata ta , uita`ma de vei putea !

Este o brusca bucurie inexplicabila si o durere de nesuportat:-J . Nebunia Ps m'a prins iar )

Intr`o lume mica si murdara asa cum o stii!

Esti riscul pe care mi'l asum [ ].

M-am schimbat si pot visa acum...Nu mai vreau sa cer...Voi obtzine oricum.;x

Mi`e dor de tine uneori...iar dorul asta de uneori se intinde pe zile intregi...

N-a trebuit nici macar sa te caut.Pur si simplu te-am gasit A fost asa de simplu inkt pare complicat ca mi-a iesit.

In mine se mai vorbeste si azi despre tine.[

Ma sufoc. Deschid larg ferestrele. Aerul de afara da buzna in camera si’mi mangaie fruntea, dar nu izbuteste sa’mi racoreasca sufletul incendiat

Zambetul meu ca de copil [nu] se razbuna .

Inima demult iti apartine tie, tu ai transformat drama noastra-n comedie.

bucurie tristete minciuna adevar un strigat un murmur o taina si atat

I`ash spune lucruri si secrete pe care nimeni nu le-ar mai stii.

Iubeshte iubirea ce o ai zi de zi.

Cateodata.unele lucruri mai bine raman nespuse. doar te iubesc :X

Pastrez clipele in care ma faci sa zambesc...Si zambesc pentru ca sunt cu tine.

Telefonul vibreaza.un mesaj de la el ` Un mesaj de "noapte buna pui,sa fii cumintsel"

Ai grija de zambetul meu ...

Urasc atunci cand trebuie sa te las sa pleci ...

Eu mereu am ceva de comentat si el stie cel mai bine ))))

Vino sa ne aruncam in capcana cu vise

.Terapie Ku Balonashe:X

Zâmbetul este fericirea care se afla chiar sub nasul tau.:X::X

Nu incerca sa-i minti ca EA e doar o oarecare, Ca ei stiu ca amintirea ei inca te doare !

cand nu stie ce simte.greseshte.si minte.da`i dragostea ta! atunci are cea mai mare nevoie de ea

. ai privit`o in ochi ultima oara .te ruga sa nu o uitsi.

Stiu sa zambesc timid sa vrei sa ma mai vezi o data :X

Am crezut in ochi sinceri si,da,m`am ars.Am vazut in oameni ce nu vroiam sa vad vreodataIubirea si ura cum lovesc ambele deodata!

Imi mai zboara pe la urechi un "Buna. Stii, ne'ar sta bine impreuna". Dar eu ma pierd din ce in ce mai mult prin lumea asta nebuna.

Eram in stare. intr-n zambet sa gasesc raspuns la orice intrebare .

^_^In intuneric tu esti lumina care imi da viata… singura mea sperantza… sg’ul meu motiv care ma mai tine la suprafata…^_^ :X

O `PrIeTeNa` este cea care te cunoaste asa cum esti.intelege ce ai fost...accepta ce ai devenit...si te ajuta sa cresti in continuare ! ¦ Te iubesc

locuiesc pe tarâmul inghetzat.tarâmul copiilor fericiti si idioti.

Intrebandu-te mereu de ce esti singur si suferi

Desi uneori te simti sufocat de griji

Si solitar in universul tau n-ai cum sa le strigi,

Nu uita ! Pentru tine sunt aici

Toti prietenii tai la greu uniti si puternici

Pregatiti sa-ti sara-n ajutor de fiecare data

Cand iti spui dezamagit "N-am pe umarul cui sa plang!"

Important e sa-i gasesti,

S-ar putea sa ii privesti

Tine minte ca printre ei ne aflam si noi

Probleme voastre sau ale noastre se vor imparti la doi

Vom fi langa voi cand va va apasa vreun gand

Chiar si-atunci cand ne vor prinde diminetile razand