| raduqu a întrebat:

Dati-mi si mie un antivirus bun pentru XP (am foarte multi virusi pe calculator )

Răspuns Câştigător
| alex310 a răspuns:

Http://www.bitdefender.ro/scanner/online/free.html incearca si o scanare aici

9 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

Eu îți recomand avast, sau nod 32, nu mănăncă mult din ram.

| alex310 a răspuns (pentru hatze):

Nod 32 nu e cine stie ce

| Elektro a răspuns:

Kaspersky (sper ca am scris corect), Bitdefender, Malwarebytes(nu e antivirus dar sterge virusii foarte bine)

| alex310 a răspuns:

Bit Ddefender(este foarte usor de lucrat cu el si este un antivirus bun), mai este kaspersky (cica este cel mai bun antivirus, dar este mai greu de folosit), sau incearca avast( este cel mai comun antivirus)

| diiiiiiiana a răspuns:

Eu am Avira happy

| lea72 a răspuns:

Eu am avast si e ok
am folosit si kaspersky care e supeer

| sebywise a răspuns:

Eu am Nod32 si ma impac cu el...ti-l recomand

| Virusel2012 a răspuns:

Suni la suportul tehnic de la www.bestantivirus.ro si iti dau ei gratuit un utilitar care scoate toti virusii. Daca nu te pricepi se pot conecta la calculatorul tau prin Team Viewer, totul e GRATIS

| Itsaia a răspuns:

laughing) frate eu schimb antivirus din luna in luna si n-am nici-un virus incearca :
-Avast
-Kaspersky
-Avira
-AVG
-Nod32
EU le-am folosit sunt bune!