| anonim_4396 a întrebat:

De ce au la Facebook uni folow(urmareste) si nu pot adauga in lista, cand dau adugare prieten apare Această persoană nu mai acceptă cereri de prietenie, dar acum îi urmăreşti postările. ce fel de pagina au ei si de ce? dati mai multe detalii, funda.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Au o pagina normala de facebook, ideea este ca nu mai vor prieteni virtuali dar poti sa le urmaresti activitatea! Si tu poti activa Follow pe facebook!
CUM SA ACTIVEZI BUTONUL ''URMARESTE'' (FOLLOW) DE PE FACEBOOK! iNTRA AICI https://www.facebook.com/about/follow da click pe Activeaza Urmarirea si apoi Editeaza Setarile. Succes!

1 răspuns:
| Flapy a răspuns:

Nu poti sa ii adaugi pe unii ca prieteni pentru ca ei au depasit numarul maxim de prieteni, e 5k maxim parca