| MaRius_Maxymus_2000 a întrebat:

Cum as putea sa-i dau cerere de prietenie paginiioficiale cu Bianca Adam (Tequila). Are 4987 de prieteni. De fiecare data cand ii dau cerere imi apare: "Această persoană nu mai acceptă cereri de prietenie, dar acum îi urmăreşti postările". Exista vreun mod prin care-i pot da cerere?

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Ce rost are? Oricum nu o sa vorbesti cu ea niciodata si daca o faci mai mult de un ce faci nu va exista. Daca esti fan urmareste-i postarile si atat, nu trebuie sa fi prieten cu ea pe fb ca sa iti demonstrezi aprecierea fata de ea, oricum nu da doi bani pe fanii ei cat da pe banii de pe urma lor.

2 răspunsuri:
| Iamnotme a răspuns:

Nu poţi.
Poţi doar să o urmăreşti, şi să primeşti notificări de fiecare dată când ea postează happy

| baf a răspuns:

Nu poti. poti sa ii dai un mesaj si sa te rogi sa iti dea ealaughing