| Lucian1096 a întrebat:

De ce cand trimit cerere de prietenie unui prieten (La Top Eleven), el da accept si nu imi apare in lista nici eu lui...Dau

9 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Simplu deoarece face misto de tine rolling on the floor)))) pentru ca nu iti da accept ci ignore rolling on the floor))))))) de aia nu apare listawinking
Noapte Buna!

| Avaya a răspuns (pentru frikk):

Nui adevaratoh go on vorbesti prostiibig grin deageaba dai accept ca tot nu-ti apare in listabig grin

| frikk a răspuns (pentru Avaya):

"presupunand" ca tu esti prietenu care te joci cu el top eleven corect?
e ca si cum ii pasezi dar mingea nu ajunge la el rolling on the floor)))
spune-i direct ca nu vrei sa te joci cu el si gata.

| Avaya a răspuns (pentru frikk):

Nu-l cunosc si faza cu cererea e chiar asabig grin am incercat-o si eu de pe 2 conturi si tot nu merge si stai chill ca nu joc top eleven d ierilaughing

| frikk a răspuns (pentru Avaya):

Ce-ar fi sa va duceti sa va jucati mario a?
luati ciuperca! cresteti mari!

| Avaya a răspuns (pentru frikk):

Ai fost cusut la faza asta si repede ai schimbat subiectuoh go on am vazut cat stii nu mai are rost sa ne certam.
Baftabig grin

| frikk a răspuns (pentru Avaya):

Exact vezi ca sti smug eu centrez eu marghez (dau goL)
PS: am vrut "totusi" sa va pun un tutorial (link) sa vedeti pas cu pas! dar pentru ca sunt "cusut" nu VA MAI DAU NIMIc.
O seara placutăwinking

| cheloo69 a răspuns:

Momentan nu merge sa inviti alti jucatori happy

| Ovidiu_Kristi_1997 a răspuns:

Te-a blocat