| CookieDiamond a întrebat:

De ce e la moda fumatul? laughing aproape toata scoala mea fumeaza. ( funda )
rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| hrdcore a răspuns:

Pentru ca aia care fumeaza nu stiu sa citeasca, pentru ca daca ar sti ar intelege ce scrie pe pachete si poate s-ar lasa

12 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Numai cei slabi fumeaza. Un om puternic, echilibrat, fara inhibiti, nu fumeaza. Sunt alte preocupari mai importante decat fumatul. Dar, intr-adevar este foarte greu pentru cei care nu fumeaza, deoarece sunt exclusi din acel grup. Sunt marginalizati. Pacat. Pa

| Magnific a răspuns:

Cica la moda laughing))))))) lipsa de neuroni probabul. ce tu esti singura si vrei sa fi in rand cu moda? laughing si dc sa fumezi? asa ampulea.sa iti strici nervi si sanatatea pe banii tai laughing)))) ce chestie. ma omori din banii mei laughing)) macar sa mori pe bani altuia laughing

| madia a răspuns:

Scoala ta fumeaza? :o

| Kiyy a răspuns:

Fumatul nu e la moda... prostia e la modawinking laughing
pai aproape toata scoala... iti zic eu cum a fost : primadata a fumat unul, apoi i'a dat ideea altui prost, al 2'lea prost a dat ideea mai departe ...si tot asawinking

| dhraqull a răspuns:

Pentru ca 90% din oameni sunt idioti si usor impresionabili.

| CookieDiamond explică:

Multumesc love struck toate rasp. sunt bune si m-am convins big grin

| larrii a răspuns:

Pentru ca cica daca fumezi " esti smecher "... o sa vedem noi cine o sa mai fie smecher cand nu o sa mai poata respira calumea sau o sa aiba plamanii bolnavi...

| AngoOra a răspuns:

Si eu ma intreb acelasi lucru.cred ca unii oameni nu au altceva de facut mai bun decat sa isi distruga sanatatea pe proprii bani.
aproape toti baietii sin cls mea fumeaza(au 13-14 ani)...de cei din sc nu mai vb.cred ca se iau la "intrecere" sa vada care fumeaza mai mult, si prin asta isi dau seama care e mai prost.(prost e cel care fumeaza cel mai mult) laughing
dar fumatul nu e singurul lucru pe care il fac colegii mei
handicapatii(ca altfel nu pot sa le zic) au inceput sa traga pe nas...
dar ce sa le faci? nu le pot impune eu ce sa fac cu viata lor
chiar daca ceea ce fac e f gresit din toate punctele de vedere

| Lαααα a răspuns:

Pentru ca cati mai multi parinti divorteaza sau sunt unii depresivii sau unii care o fac din gluma...etc.Si scoala mea fumeazarolling on the floor))

| DeepInDarkness a răspuns:

Pai daca nu au ce face la scoala in timp ce chiulesc trebuie sa faca ceva si ce fac?(fumeaza)si daca le place sa continue dar isi fac rau(da te curizitate, tu fumezi?)

| raluka05 a răspuns:

E la moda pentru ca exista prostia laughing)
dupa ce ca dai si o gramada de bani pe tigari, mai iti distruge si organismullaughing

| ColourS a răspuns:

Exact asta ma intrebam si eu, la noi in scoala este o minune sa nu fumezilaughingrolling on the floor