| Andutuu a întrebat:

De ce nu primesc raspunsuri la intrebari? Pun si eu o intrebare si mi se raspunde abia peste 1 saptamana, un singur cuvant..care este explicatia? cred ca aleg categoria potrivita.

Răspuns Câştigător
| Anonimul8297 a răspuns:

Daca ai intrebari genul "De ce paianjenul a stat la 33 cm de varful stiloului?" atunci nimeni nu v-a sti. Gandeste-te la nivelul de inteligenta al celor care acceseaza TPU si ce intrebari ai tu. Nu toata lumea stie poate domeniul tau, insa nu este o problema de soft al celor de la TPU, pur si simplu nu stie lumea sa-ti raspunda.