| Daniela2016 a întrebat:

De ce nu urca temperatura mai mult de 20 de grade la incubatorul cleo 5 cu termometru? ...este vreo defectiune? daca da, ce sa fac sa o repar?
VA ROG SA RASPUNDETI CAT MAI REPEDE!

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Incubatorul are, din fabricatie, temperatura reglata in domeniul 38 grade Celsius cu +/- 1 grad--- orice alt reglaj se face la o unitate specializata. Daca termometrul indica o temperatura mai mica decat cea specificata in cartea tehnica a incubaturului, atunci aparatul trebuie dus la o unitate service nominalizata in garantia acestuia--- nu-l poti repara tu, fara riscul de a-l defecta iremediabil!