| wizopo2 a întrebat:

De ce se misca asa greu calculatorul dupa ce am reinstalat Windows-ul si a formatat C-ul?

Răspuns Câştigător
| Gamerita a răspuns:

Asa se intampla la inceputhappy de exemplu, daca ti.ai bagat windous 7 o sa. ti mearga greu, adica pe scurt, ai lag la PC happy iti spun eu din propia experienta. windous7(daca ti l.ai bagat)este ff bun, nu comentez, numa ca se misca greu, se incarca greu un site si mai multe happy... daca sa zicem ca ti.ai bagat windous XP este ff bine, deoarece acesta nu are lag! Bafta in continuare smug funda?; o3

| flor1n90 a răspuns (pentru Gamerita):

Ai dat un raspuns de mai bine taceai... fara suparare

2 răspunsuri:
| cata1140 a răspuns:

Instaleaza CD-u cu driverebig grin