| RAY a întrebat:

De curiozitate intreb si eu e cineva de aici care a castigat banii folosind internetul si cum?

AdSense e bun? cum se plateste?

9 răspunsuri:
| cristi767 a răspuns:

Adsense, pariuri sportive sau marketing affiliat -> http://bit.ly/TTIjjF

| Bogdanovici24 a răspuns:

Sunt site-uri asa zise PTC-uri care in schimbul unor vizite iti dau niste banuti.La inceput foarte putini cativa ceti pe reclama.Dar daca ai afiliati multi sau ai incarcat contul tau cu niste bani atunci aceasta suma creste cosiderabil.Plata se face PAYPAL, bineinteles depinde si de site cum plateste.Eu sincer consider ca este o escrocerie acest lucru. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| RAY explică (pentru Bogdanovici24):

Sau o pierdere de timp, de acord

| Bogdanovici24 a răspuns (pentru RAY):

Este o pierdere de timp sa stii.eu m-am lasat dupa 2 zile!

| RAY explică (pentru Bogdanovici24):

Iar promovarea e grea, ce parere ai despre site-uriile porno?

| Bogdanovici24 a răspuns (pentru RAY):

Despre site=urile porno?! ohoooo...numai de bine! laughing)

| RAY explică (pentru Bogdanovici24):

Prinde la public?

| Bogdanovici24 a răspuns (pentru RAY):

Dada big grin

| EdyC a răspuns:

Se plateste prin Paypal, insa pentru cativa centi e greu. La Adense e profitabil dar iti trebuie un site cu multi vizitatori