| PrincessConsuela a întrebat:

De mult ma intreb:"La ce mai exact folossc blog-urile?" Cine poate sa imi raspunda(ceva logic) primeste funda! Adica stiu ca poti sa pui reclame si sa primesti bani, dar altceva ce? Scri povesti?

Răspuns Câştigător
| Chhrisu a răspuns:

Pai am cateva bloguri ...depinde la ce il folosesti de exemplu eu am facut blog de jocuri pandanda club penguin...si mai e genul de blog cu barfe si asa iti poti face si prieteni adaugandu-i in blogul tau sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| Shery a răspuns:

Da, eu scriu povesti...

http://unblogcamciudat.blogspot.com

| leonardo a răspuns:

Buna. Blogurile pot fi:
a) un loc unde iti exprimi frustrarile si neimplinirile in speranta ca vei gasi si altii cu aceleasi idei cu care sa o freci la rece in lipsa de alte activitati
b) o colectie de amintiri, in cazul in care stai prost cu memoria
c) o metoda de a apartine unei comunitati (blogari) in lipsa acceptarii de catre colegi, prieteni, samd

Răspuns utilizator avertizat
| MadaTeIntreaba a răspuns:

Pai blog-urile folosesc la documentarea oamenilor de exemplu despre vedete poate ca o fata sau un baiat sunt prieteni buni cu justin bieber si scriu multe despre Justin Bieber big grinfundabig grinplizzzbig grin crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Acceptaţi şi varianta celor care vor să facă bine? Eu scriu pe blog povestirile unor lecturi pentru copii şi adolescenţi, ca să îi ajut la şcoală. Fără bani sau altceva.
Vă aştept pe http://lecturirecenzate.ro/