| cstbk a întrebat:

Dece prietenii imi spun ca sunt rocker? intr-adevar ascult mai mult rock dar nu am imbrac ca un rocker

6 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Ummm... poate pentru ca asculti rock?laughing

| xSp0nge a răspuns:

Poate daca tot asculti muzica rock nu tii se pare ca tu nu te imbraci asa...

| Andreea_1219 a răspuns:

rolling on the floor)
Nu se spune manelar se spune` mai bine Cocalar.`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are importanta cum te imbraci. Din moment ce asculti muzica rock cum ai vrea sa-ti spuna : manelarule?!

| rammlied a răspuns:

Ignorai, singura solutie... cel putin asa fac eu.

| ZuZu98_3814 a răspuns:

Hmmm`...
paii thinking
e ciudat pentru ei
-.- i mean. hey =D
asa sunt unii prieteni
daca te vede ca asculti rock deja zic : mama ala`i rocker straight face
hee hee de altii zic ca`ss EMO sau chestii de astea oh go on
tu lasa-i in pace =D
nu`i baga in seama :p

Întrebări recente