| STEFANXxX a întrebat:

Salut.TPU,mie imi place sa ascult metal, rock, de aceasta muzica din secolul XXI.Si mai mult unde este Scream. Dar nu stiu de ce unii din prietenii mei cred ca eu sunt psihopat si voi deveni rocker, dar asta nu e adevarat.Cum sa ii fac sa inteleaga ca muzica de care imi place nu e asa cum cred ei?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Si ce ar fi,ma rog,rau in a deveni rocker? Mie imi pari poser, daca asculti rock si metal din secolul 21, ca nu prea s-au mai infiintat trupe bune si nu prea s-au mai scos albume bune dupa '95, iar screamo-ul este curul rock-ului. Daca asculti metal si rock nu esti psihopat,inseamna ca ai gusturi in muzica.Iar prin rock si metal nu ma refer la Avril Lavigne,Tokio Hotel,BVB,Asking Alexandria sau cine stie ce voma. Daca asculti screamo,e foarte posibil sa fii un poser dornic de atentie.Tu da-i dracu pe "prietenii" tai daca zic ca esti psihopat daca asculti rock,insa,daca asculti trupe slabe, tot nu au dreptate, dar ar fi recomandat sa te impusti.

3 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Citeşte ce a scris Dumnezău, dă-ţi 2 palme şi mai citeşte o dată.

| darkgod666 a răspuns:

Pai ce cred prietenii tai nu este adevarat. Parerea ta conteaza, nu cea a "prietenilor " tai. asculta ce vrei tu si nu asculta parerea celorlalti

| LySaLyz a răspuns:

Prietenii tai nu sunt prietenii tai daca te cred psihopat pentru ca asculti un anumit gen de muzica... si mie imi place Rock-ul [atat secolul 20 cat si 21] si daca cineva nu m-ar accepta asa le-as spune in fata ca e doar problema lor [ cum eu ii suport si pe manelisti sa ma suporte si restul pe mine]