| ShaManKIng a întrebat:

Deci acum cateva zile am downloadat serialul Shaman King (Regele Shaman), si ultimul episod Hao este invins si concursul anulat. Vreau sa stiu daca va aparea Sezonul 3 si cand va aparea... Multumesc

Răspuns Câştigător
| ✿puffa✿ a răspuns:

Am urmarit si ew ceva timp shaman king(regele shaman)...si trebuie sa iti zi ca nu sa facut sezonull 3cryingde vreo 2 ani totil asteptcryingcred ca asta e sfarsitl... dar e evident cine va deveni regele shaman si anna aia va fi regina shamanbig grin asa crDtongue

9 răspunsuri:
| Mira8773 a răspuns:

Pai ei intentionau sa creeze sezonul 3 dar din cauza publicului scazut si din lipsa de fonduri a fost anulat. La un momendat au facut un triler despre cum trebuia sa fie regele shaman 3 dar cred ca la scos, marog. In partea a 3 yoh ii spune annei ca nu o mai iubeste. Atunci anna fuge cu ochii in lacrimi in padure acolo ea isi aminteste toate momentele frumoase alaturi de yoh. Iar la final yoh ii marturiseste ca a mintito doar pentru. a putea organiza o nunta surpriza. Despre turneul shaman nu a aparut prea multe. ( nu mai stiu unde l-am vazut, dar nu cred ca mai exista pe net, pentru. ca l-am mai cautat )

| ViktoriaGherman a răspuns (pentru Mira8773):

Unde pot privi aceasta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am vazut pe net s-ar putea cine stie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata seria are 64 de episoade nu mai este nimic dupa aia. daca le.ai vazut pe toate inseamna ca s-a terminatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si poti sa-mi dai si mie saitul de unde l-ai downloadat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde dawnloadez regele saman?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca apare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vazut regele shaman tot si eu tot astept sesonul2

| andrei1235 a răspuns:

Din pacate la noi in tara nu este :(( in china din cate am vazut aici :http://www.youtube.com/watch?v=zm8qt8RUnNg este sezonul 3