| AmPiticiPeCreier a întrebat:

Deci...Fara deci. Vreau sa ma apuc de un blog si sincer nu am idei pentru el. M-am gandit sa va intreb, cam ce tip de blog preferati sa citit. Adica ce subiecte sa abordez intr-un blog?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Scrie corect romaneste! E o conditie indispensabila. In rest, poti sa scrii orice, care sa aiba oarecare impact la cititori.
Acum, chiar nu pricep: de ce, naiba, vrei blog, daca nu stii ce sa scrii pe el?

| AmPiticiPeCreier explică (pentru ardnaxur1961):

Nu neaparat ca nu stiu ce sa scriu pe el, ceea ce ma intereseaza pe mine de fapt si de drept este sa aflu ca ii intereseaza pe ceilalti.

| RareşTPUro a răspuns:

Stiri despre actorii, artistii, vloggerii tai preferati, noutati despre tine, muzica noua, etc.