| Deniisze a întrebat:

Deeci am instalat messenger 11 cica versiunea finala straight face si apoi l-am dezinstalat pentru ca imi arata nu stiu ce chestiuta big grin cu script... apoi am cautat sa il dezinstalez si nu l-am gasit acolo in control panel. Am instalat messenger 10 apoi mi-a aparut aia cu don't send. Ce sa fac? straight face

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Du-te unde ai tu instalat messenger 10 si 11, stergele pe aman2, apoi instaleazale iar

| Deniisze explică:

Nu merge sa dezinstalez messenger 11...

| deea237 a răspuns:

Pai nu e nicio problema mai instaleaza o data 10 sau 9