| anonim_4396 a întrebat:

BUNA! am instalat din greseal aprogramul swwetim si l-am dezinstalat din control panel dar emoticoanele de pe messenger au ramas acolo si sunt foarte enervante! va rog ajutati-ma sa le dezinstalez si pe aleacrying

Răspuns Câştigător
| AntonyoBoss a răspuns:

Pai tu decat l-ai dezisnstalat, daca vei sa il stergi urmeazam pasii.
1.te duci in C, in program files
2.te duci in messenger si stergi swwetim(daca este)
3.cand ai intrat in program files cauti pe acolo sweetin si il stergi.Bafta

| alexandra19961996 a răspuns (pentru AntonyoBoss):

Multumesc dar am rezolvat dar nu stiu cum sa dezinstalez pentru facebook acumsad ma poti ajuta?

| AntonyoBoss a răspuns (pentru alexandra19961996):

Imi pare rau asta nu stiu dar tiam raspun la intrebarea ta, ar trebui sa pui alta intrebare gen cu dezistalez sweetim-ul pentru facebook. funda pentru pimu raspunbig grin