| LaughOutLoud a întrebat:

Disney Channel-ul meu se transforma mai mereu in Disney Junior si nu mai am alt canal Disney Channel.As vrea sa stiu de ce sau cum sa fac sa isi revina la Disney Channel.Mentionez ca am Next Gen

3 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Probabil asa face la toti, adica si mie mi se transforma in Disney Junior.(dimineata)

| LaughOutLoud explică (pentru Nanami利):

La mine e tot timpul disney junior si inainte nu aparea deloc nici macar dimineata

| Loredana10 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel! Toata ziua numai disney junior si voiam sa privesc Violetta.