| TranslucenT a întrebat:

Care crede ca Disney Channel e o prostie de canal?

Răspuns Câştigător
| kenNNzorFTW a răspuns:

Este, numai seriale praf..Jetixu` era cel mai tare, asta este.

5 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Logic ca toata lumea o sa-ti spuna ca da,dar incearca sa gandesti din perspectiva copiilor care se uita acum la serialele astea cum ma uitam eu la X-Men,Wacky Races, Tom & Jerry, etc.
Ei sunt crescuti cu telefoane mobile care mai de care, tablete, jocuri video etc..Eu ma jucam tetris cu tastatura la televizor(erau un fel "console" cu jocurilaughing) si ma credeam cea mai taretongue
Deci ar fi logic ca un copil de acum sa vrea sa se uite la seriale care sunt "in moment"...

Nu stiu daca tot ce am spus are vreun senstongue. Oricum, concluzia e ca:din punctul meu de vedere, as ingenuchia ca sa am Fox Kids inapoi.din punctul de vedere al copiilor de astazi, Disney e un canal ok.

| Doηηa a răspuns:

Eu!

| M25M a răspuns:

Eu. Am crescut cu Fox Kids, CartoonNetwork si, mai recent, Jetix.

| dark91shadow a răspuns (pentru M25M):

Hello edd big grin cel mai tare big grin

| Niiiicu a răspuns:

Eu