| anonim_4396 a întrebat:

Facebook. Am o problema cu contul meu. De cate ori incerc sa`mi schimb numele nu se intampla nimic. Am citit undeva ca poate dura pana la 24 ore schimbarea lui, dar am asteptat si o saptamana si nu se intampla nimic. E problema cu contul meu? As putea sa ma adresez cuiva responsabil de site?

1 răspuns:
| Rihanna a răspuns:

Dupa ce setezi noul nume si il salvezi, iti apare ceva si te roaga sa citesti.la sfarsitul textului, este o casute.bifeaz'o si numele se schimba imediat. daca ai bifat si casuta si tot nu se schimba, in dreapta, sus, ai contul meu.de acolo alegi centrul de asistenta.in stanga ai intrebari si raspunsuri. pune intrebarea ta acolo.bafta