| LexuKrys a întrebat:

FUNDA! Salut TPU, mi-am dat gaura de vreo 4 zile (in ureche). Am inca cercelul medicinal. Am gasit o pereche de cercei (tinichea) si i-am cumparat, ca mi-au placut modelul (Am si cercei de argint, dar parca is mai faini aia din tinichea tongue) Pot sa schimb cercelul dupa 1 saptamana (de cand am gaura)? Adica ma refer sa nu se infecteze sau mai stiu eu ce.

Răspuns Câştigător
| Vasybulan a răspuns:

La mine a mers sa schimb cercelul dupa vreo 4 zile. Insa depinde de organismul fiecaruia.
big grin

| LexuKrys explică (pentru Vasybulan):

L-ai schimbat cu unul de : - aur / argint sau tinichea? big grin

| Vasybulan a răspuns (pentru LexuKrys):

De unde aur/argint? O tinichea destul de faina. Ce sa fa? Criza frate, criza
big grin

| LexuKrys explică (pentru Vasybulan):

Ok, multumesc mult de sfaturi!