| Baddiexoxo344 a întrebat:

Bună! Aproape acum 2 luni mi- am făcut o gaură în ureche și am purtat cercel medicinal. Gaura e vindecată e ok nu mă mai doare și aș vrea a schimb cercelul. Aș putea pune direct argint sau să incep cu niște cercei simpli din tinichea sau ce materiale mai au. Dau funda multuuu

1 răspuns:
| farnoaptea a răspuns:

Eu am purtat tinichea de la bun inceput si am spalat cu sapun antibacterian daca gaura s-a vindecat poti purta absolut orice