| ignore a întrebat:

{funda+voturii}Buna sunt fata si vreau sa ma duc la sala.Ce exercitii pot face pentru a ma ingrasa?

Răspuns Câştigător
| Şi_Atât_Andu_1994 a răspuns:

In primul rand daca te duci la sala nu te ingrasi. La sala poti face 3 lucruri: sa iti tonifiezi corpul (corp perfect, fara sa se vada muschii) fibrare, izolare (sa se vada muschii pe tine, esti slab) si masa (te faci masiv, muschii se vad mari pe tine ca la culturisti, esti gras). La sala nu te ingrasi la sala slabesti pentru ca arzi caloriile ca sa pui muschi pe tine. Vrei sa te ingrasi? Mananca mult si seara.

2 răspunsuri:
| edy79 a răspuns:

Trebuie sa stai acasa sa te indopi la fiecare mesa, sa iei 5-6mese pe zi, sa nu faci miscare. Mult succes!¡laughing)

| Ionela_Cirstean_1989 a răspuns:

Trebuie in primul rand sa mananci carne in fiecare zi fa asa o luna intreaga si vei vedea rezultatele