| Makovei_Iuly_1995 a întrebat:

FUNDAA! Scrieti aici cel mai horror film pe care l-atti vazut! Sa fie cat mai HORROR!

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Filmele astea naspa v-au speriat? Uite aici filme horror :
Haunted house of Whaley
Wrong turn 1, 2, 3, 4, 5 - 2 cel mai tare.
Paranormal activity 1, 2, 3, 4, 5 - 1, 2, 3 cele mai tari
Drag me to hell - e tare sa te uiti singur seara si sa fie intuneric
The last exorcism part 2 - nu e cine stie ce da te sperie un pic
Si alte filme tari :
Fast and furious 1, 2, 3, 4, 5,6 - toate sunt tari mai ales 4, 5, 6 da ca sa le intelegi trebuie sa te uiti de la primul altfel nu o sa intelegi nimic
Undisputed 2, 3 - 1 nu prea l-am gasit pe net si ala care l-am gasit era vechi
A haunted house 1, 2 - 2 a aparut acum si e pe net. E gen scarry movie, da e foarte tare
American pie 1, 2, 3, 4, 5,6,7 - 2, 3 sunt cele mai tari si 4. Acum trebuie sa ma uit la celelalte si la 1. Dar la fel ca sa il intelegi uita-te de la 1 sau de la 2. Eu m-am uitat de la 2 si l-am inteles.
Astea sunt filme tari, uita-te la ele. Vizionare placuta! Si totusi astia care ati raspuns cum sa va sperie filmele alea? Si paranormal activity e cel mai de groaza adica e singurul care m-a speriat ca lumea.

| Makovei_Iuly_1995 explică (pentru Sn4k3):

M-am speriat cel mai tare de cand sunt, frate! Mersi!

| Sn4k3 a răspuns (pentru Makovei_Iuly_1995):

big grin Cu placere.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Sn4k3):

Cele mai multe funde le am de la filme si la calculatoare. Infine uite inca un film tare si sper sa iti placa : Yeti : the curse of the snow devil nu prea te sperie da e tare si Wind Chill - Vantul groazei e putin cam plictisitor pentru ca se intampla cam in acelasi loc actiune, nu cred ca a bagat multi bani in filmul asta. Altii baga 1 milion de euro sau si mai mult, si am vazut filme de 15 000. Infine si un film gen Wrong turn e The hills have eyes 1, 2. Si mai este The grudge 1, 2, 3, 4 parca nu stiu daca este 4, da stiam ca trebuie sa apara. Si un film gen The grudge este The ring. Oricum nu imi plac ultimile doua filme The grudge si The ring pentru ca e cu chinezi, dar poate tie iti place. Oricum sunt de groaza filmele si astea m-au speriat un pic.

| Makovei_Iuly_1995 explică (pentru Sn4k3):

Daca puteam iti mai dadeam o funda! laughing)

| Sn4k3 a răspuns (pentru Makovei_Iuly_1995):

laughing

10 răspunsuri:
| eviltwinnn a răspuns:

The exorcism of emily rose

| MultiCore a răspuns:

Încearcă seria SAW.

| Razwy123 a răspuns:

The Mist
The Gudge sau RE-animatorlaughing)
Funda?laughing

| olarularisa a răspuns:

Rotten Tomatoes

| xXIrinaXxone a răspuns:

The exorcist

Întrebări recente