| alina是最热 a întrebat:

Hallo! Cine si-a luat albumul aici sau la pachet? Eu nu dar tot il obtin, dar pana atunci facetii o poza si lasati-o la comentarii.

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Fii mai explice! LA ce te referi mai concret.

| HaHalera a răspuns:

Ce album, ce pachet, ce poza?

| Meowww a răspuns (pentru HaHalera):

Aici sau la pachet e o trupa de hip hop, si ea vrea sa lase oamenii poze cu albumul lor nou.

| Meowww a răspuns (pentru Meowww):

De fapt un blog de hip hop.

| alina是最热 explică:

Mi s-a cerut sa fiu mai explicita deci: Smokey&Krem sunt niste rapperi care aseara au lansat un album in clubul Kulturhaus si vreau sa il cumpar si eu dar pana atunci v-am rugat sa lasati o poza cu albumul ca sa vad si eu cum arata. Sper ca ati inteles de data asta

| Alexandru_Frujina_1990 a răspuns:

Aoleu! „Aici sau la pachet" nu este nici trupă, nici blog! Este titlul albumul celor doi artiști Smokey și Krem, lansat ieri seară în club Kulturhaus!

| alina是最热 explică (pentru Alexandru_Frujina_1990):

Ma multumesc ca macar tu stii despre ce e vorba.