| AleDia a întrebat:

Ce parere aveti despre Damon Salvatore din The Vampire Diaries?

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Un tip simpatic, interesant, cu carismă, dar și malițios și superficial.Pentru început un personaj negativ, dar mai apoi, când lucrurile evoluează și se complică descoperim un Damon Salvatore cu sentimente umane autentice încă, oricât de dur sau ironic le-ar fi nuanțat mai-nainte.

| DyaNa1337 a răspuns:

Gay

| Clauditapisicuta a răspuns:

Desi imi place cum joaca eu vreau ca Elena sa ramana cu Stefan