| Mister9 a întrebat:

Heeii :*:*

Se iau cadouri de Craciun la noi in clasa, asa intre noi happy
eu.trebuie sa-i iau la un coleg. ce i`as putea cumpara?

Nu am nici`o idee straight face

funditaaa! multumesc :*

8 răspunsuri:
| Akid a răspuns:

Fiind craciun i`ai un ren de plus. din ala micut.
sau ca sa fie mai original confectioneaza`i tu un ornament sau ceva pentru craciun,
uite aici exemple
http://craciunul.net/2010/11/decoratiuni-de-craciun-facute-manual/

http://www.casutacopiilor.info/globuri-de-craciun-lucrate-manual/

| fotomatic a răspuns:

Cel mai de efect cadou este unul personalizat.
www.epersonalizari.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand sa ii cumperi un ceas.de obicei e cadoul preferat al baietlorbig grin. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.ai uitat să specifici ce vârstă are :d
poţi cumpăra :
- un fular drăăguţţ
- roboţtei teleghidaţi ( sunt simpatici love struck )
- ciocolată belgianăă ( dacă nu îi cumperi lui, poţi să-mi iei mie,P.S. : îmi place cea cu nucă şi portocalebatting eyelashes )
- şosete cu degeteee love struck
- un parfum calitativ
- boxeri cu inimioare laughing
- o serie de cărţi cu-n subiect care şti că l-ar interesa happy
- un CD cu muzica preferată
- un DVD cu-n film bun
- un tricou cu-n mesaj amuzant ( din nou, dacă nu vrei să-i iei lui, mie-mi plac cele cu Deliric 1 :d )
- un ceas de mână drăguţ ( sau de perete, cum vrei laughing )

| Mister9 explică (pentru anonim_4396):

Are 15 ani...credlaughing ca nu-l cunosc de mult

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mister9):

* carte * atlas geografic sau Glob pamantesc magnetic * DVD-uri cu filme * mapa CD-uri * DVD cu jocuri pe computer * telefon mobil * MP4 Player * GPS * set de boxe * mouse + tastatura * lampa de birou * bilet la concertul trupei preferate * bilet la meciul echipei preferate * bicicleta * echipament pentru sport (trening, pereche de tenisi etc.) * manusi pentru sala de forta * minge de fotbal sau baschet * rucsac * tabla de sah + piese * obiecte vestimentare (pulover, camasa, tricou cu maneca lunga, hanorac) * bocanci de munte * sapca * diploma pentru cel mai bun coleg * tricou personalizat * puzzle cu poza colegului * ceas de birou sau de mana * cos cu produse pentru Craciun (cozonac, vin) * obiecte decorative pentru brad * breloc * glob personalizat * port carti de vizita * un abonament la revista preferata

| Mister9 explică:

Catymumoasa : trebuie sa ma incadrez in max. 25 lei...

| Mister9 explică:

15 ani are.