| MinnieMouse11 a întrebat:

Heey TPU! Peste cateva zile e ziua unei prietene.O prietena foarte buna si m-am hotarat sa ii fac un colaj cu poze, amintiri si chestii de genu dar am nevoie de mai mult...propozitii "sentimentale" ca sa spun asa.Va rog sa ma ajutati.
Funda!

2 răspunsuri:
| Hades95 a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa ii spui gen " Cat tii la ea. ca sunteti cele mai bune prietene. ureazai la multi ani thinking, iesiti la un suc, faceti pe nebunele o zi. 2. " Mna te descurci tu whistling, Funda?

| Hades95 a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa ii spui ca sunteti cele mai bune prietene daca esti (fata), si ca e cea mai buna prietena a ta. Ureazai la multi ani, si iesiti in /club / suc, distrativa.