| PisicutzaCenusie a întrebat:

Hei,am nevoie de ajutor,se aproprie Halloweenul si vreau sa dau o petrecere peste noapte, si am nevoie de cat mai multe decoratiuni.As vrea sa cumpar o vrajitoare decor Halloween 1metrut daca se poate, la doar 50-60 lei.Cel ce ma va ajuta ii ofer funda +vot!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... Eu zic sa faci ceva de mana tongue Adica sa desenezi niste lilieci, apoi ii decupezi, ii colorezi, etc. tongue

| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
Nu stiu unde poti gasi asa ceva, dar rasfoieste prin magazinul asta online.La una din pagini sigur vei gasi.
http://www.halloweenparty.ro/......124-1.html

| TheBlisterExists a răspuns:

Daca vrei una de un metru pretul sare de limita ta.
Am incercat sa gasesc cele mai bune variante in limita pusa de tine.

Sper sa reusesti sa gasesti ceva.