| CoriiKidd a întrebat:

Hei.Am o mare rugaminte. Dati-mi si mie idei cu ce cadou as putea sa ii fac prietenei mele de ziua ei intelegeti voi. Deci dati-mi idei va rog :* cu ce as putea sa ii fac cadou. raspunsuri cat mai rapide love struck. Cele mai frumoase au funda.
[P.s. orice in afara de felicitare sau biletele. :*. ]

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| McHurts a răspuns:

Daca fumeaza cumpara-i o bricheta cu numele tau si "te iubeste Ex:Radu te iubeste... ma rog si daca nu i-ai ceva rafinat happy un colier ceva finut asahappy asta i-am dat eu craciunul trecuthappy acum anul asta nici eu nu stiu ce. dar o sa imi vina pe moment probabil

Răspuns utilizator avertizat
| croix a răspuns:

Cateva dintre suprizele placute facute de prietenii mei... Mi-au dat dedicatie la radio, iar zilele trecute, cand a fost ziua mea, au facut un tort, au venit cu el la mine la 8 dimineata (desi ei nu dormisera toata noaptea) laughing Si evident, au inceput sa-mi cante la multi ani, sa filmeze etc. Nu am avut nici cea mai mica idee despre asta si m-a surprins intr-o mod foarte placut happy

Răspuns utilizator avertizat
| maria43 a răspuns:

Cumpara-i o carte.Nu este nici scumpa, dar este rafinata si o va pretui