| anonim_4396 a întrebat:

Hei... am si eu o micuta problema. Ma plictisesc foarte tare, nu am prieteni decat in jocuri ( da stiu ca e ciudat ) si nu stiu ce sa fac... are cineva vreo idee?
Nu vreau raspunsuri gen " Incearca sa iti faci prieteni " pentru ca e imposibil.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Afara stiu ca nu ai ce sa faci daca nu ai prieteni, doar sa te plimbi. Te poti uita la filme, eu asta fac cand ma plictisesc. Poti sa-ti gasesti un hobby cum a spus bianca sau gandeste-te la lucrurile care iti place sa le faci sau ti-ar placea si fa-le ( nu te opreste nimeni ). Bafta! Daca vrei sa te uiti la filme, iti pot da cateva, dar sa imi zici genul sau genurile de filme care iti plac. Bafta si distractie placuta!

| anonim_4396 explică (pentru Sn4k3):

Mersi mult, niste filme SF bune daca stii happy

6 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Ieși pe afară

| lBroken69 a răspuns:

Nimic nu e imposibil.
Chiar cred că ar fi mai frumos dacă ţi-ai găsi nişte prieteni.
În fine,e alegerea ta ce faci,dar la un moment dat o vei lua razna.
Ia o carte, ieşi afară în parc şi citeşte, plimbă-te, găseşteţi un hobby, ascultă muzica preferată sau fă sport!

| Bianca1001Bia a răspuns:

Nici eu nu am prieteni. pai invata, ia-ti un caine, gaseste un hobby... si eu ma plictisesc foarte tare

| p5ych0 a răspuns:

Incearca alte jocuri.

| anonim_4396 explică (pentru p5ych0):

Joc Stardoll, Imvu, Gta... Ce sa mai joc? laughing