| Livia_Catan_1999 a întrebat:

Hei.Asi vrea sa ma ajutati.Nu mai am idei despre ce sa scriu in blog. Puteti sa imi sugerati cateva idei de postare dar si de modificare.Va dau si link-ul mai jos. Dau funda
http://storyofmylifelv.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| cristhine022 a răspuns:

Buna! pai poti sa spui si sa arati cum te-ai imbracat azi sau ce ai facut sau dorintele tale pune bancuri scrie ce ti s-a parut tie despre un film sau serial.

2 răspunsuri:
| cosmii10 a răspuns:

Posteaza si tu glume, videoclipuri amuzante, stiati ca..., etc. FUNDA?

| cristhine022 a răspuns (pentru cosmii10):

Mai deci team mai vazut la o intrebare si imporai sa ti se dea funda daca ia vrea sa iti dea iti da si fara sa o intrebi