| dia456 a întrebat:

Aș vrea sa imi fac un blog.Imi puteti da cateva idei despre ce sa scriu in blog.

Răspuns Câştigător
| Kyılε a răspuns:

Despre viata de zi cu zi, despre animale, mancare, jocuri, vezi tu.

24 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce rost are sa iti faci blog daca nu ai nimic de scris? lucrurile functioneaza fix invers. Iti faci blog cand ai ceva de scris, nu faci blogul si pe urma te scremi de idei

| dia456 explică (pentru suntserios):

Am cerut o idee, nu un carcotas.

| Happyjump a răspuns:

Cele mai vizitate sunt cele despre moda. In general tot ce tine de criticat.

| Brotacelul a răspuns:

Alege un subiect despre care iti face tie placere sa vorbesti - una dintre pasiunile tale. De exemplu moda, gastronomie, fotografie, calatorii, etc. Important e sa fie ceva despre care sa poti vorbi mult si usor :)
Ca si platforma iti recomand www.ucoz.ro - este destul de usor de utilizat si-ti ofera foarte multe posibilitati pentru dezvoltarea ulterioara a site-ului.

| CristinaCtC a răspuns:

Vrei blog dar nu stii ce sa scrii.
Am trait sa vad si intrebarea asta :/ Daca ai sub 15 ani, nu te apuca. Sa nu te faci de ras, nu de alta.

| dia456 explică (pentru CristinaCtC):

Citeste raspunsul care i l-am dat lui suntserios...dar daca nu sti unde sa te uiti iti spun
Eu am cerut idei, nu carcotasi.

| CristinaCtC a răspuns (pentru dia456):

Ti-am dat un sfat. O sa vii pe TPU zilnic ca sa intrebi ce sa-ti mai scrii in blog? rolling on the floor))

| dia456 explică (pentru CristinaCtC):

Am zis numai idei, nu si carcotasi!

| dia456 explică (pentru CristinaCtC):

Eu am cerut doar o idee ca am facut deja un blog.

| CristinaCtC a răspuns (pentru dia456):

Repet intrebarea : O sa vii pe TPU zilnic ca sa intrebi ce sa-ti mai scrii in blog?

| dia456 explică (pentru CristinaCtC):

Si mai vreau sa fac unul

| dia456 explică (pentru CristinaCtC):

Repet raspunsul, eu vreau idei, nu carcotasi

| CristinaCtC a răspuns (pentru dia456):

Macar stii ce inseamna carcotasi? rolling on the floor)) Lesin, pe o scara de la 1 la 10, cati ani ai?

| dia456 explică (pentru CristinaCtC):

Daca ai chef de cearta, cearta-te cu peretele, in schimp nu am nevoie de comentariile tale.

| dia456 explică (pentru CristinaCtC):

Am 13 desteapto

| CristinaCtC a răspuns (pentru dia456):

Exact cum spuneam, daca ai sub 15 ani sa nu te apuci de blog. In primul rand nu iti ajung neuronii nici pentru un exercitiu de matematica, daramite pentru un blog.
In al doilea rand, corecteaza-ti greselile gramaticale ca ajungi de rasul curcilor.
In al treilea si ultimul rand, imi pare rau ca am purtat o discutie cu cineva redus mintal. Bye.

| dia456 explică (pentru CristinaCtC):

Vrei sa iti spun cine e redus mintal? Esti tu! Tu nu itelegi ca nu vreau comentarii de la tine si sa ma lasi in pace.Te dai mare degeaba, dar tu nu faci altceva decat sa te bagi ca musca la cacat.Imi pare rau dar asta e adevarul.
BYE!

| dia456 explică (pentru dia456):

,Intelegi,

| dia456 explică (pentru CristinaCtC):

Eu nu vreau sa fiu rea cu tine, dar ma enervezi cand vorbesti in plus si fara rost.

| CristinaCtC a răspuns (pentru dia456):

Taci azi?

| dia456 explică:

Si daca nu vreau...ce o sa imi faci Cristinaa 525?

| helentpu a răspuns:

Adevaruri despre oameni, despre realitate. ceva sincer, pus intr un,, ambalaj " frumos. Eu as citi parerile oamenilor despre viata, mi se par foarte interesante

| corina2002 a răspuns:

Despre viata ta, intimplarille tale din viata amuzante, socante. sper ca team ajutata!

| AndrutaghTransformice10 a răspuns:

Dia456, sa stii ca-ti dau eu cateva sfaturi aici :
- poti scrie despre tine ( adica ce fel de fata esti, ce mancare-ti place, etc)
- poti sa-ti faci un jurnal sub forma de bloghappy
- ai putea sa vorbesti despre un joc ( ex.Transformice.com) si ai putea pune conturi.
- ai putea sa scrii articole ( informatii utile, despre adolescenti, etc)
Bun, am terminat. Sper ca ti-am fost de ajutor. Dai funda? tongue