| AnonimaRo a întrebat:

Hei prieteni, imi dati si mie o idee de cadou de Craciun handmade (facut de mana)? Trebuie sa il dau unei fete la scoala la schimbul de cahouri. Acelei fete ii plac: bijuteriile, hainele le moda... Ma puteti ajuta, va rog? Multumesc! FUNDITA

Răspuns Câştigător
| FetisoaraZambilici a răspuns:

1.Un ornament de brad realizat din bijuterii mai vechi.
2.O felicitare pe tema, dar si "la moda".
~ex.: o felicitare cu o Craciunita imbracata intr-o rochie de seara rosie (am o imaginatie bogata laughing )
3Procuri poze cu ea si poze cu manechine, pantofi s.a. si realizezi un colaj, o rama din carton pentru poze cu poze sau un ornament de brad cu sclipici, cu abtibilduri, pe langa pozele de care ti-am spus.

Astea sunt indeile mele.Frumoasa ideea cu schimburile de cadouri! Si noi facem asa ceva vinerea aceasta.

~Succes cu micul tau cadou! happy

5 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Un obiect decorativ din origamihappy

| Zatharra a răspuns:

Poţi să-i faci nişte brăţări din aţă! Sunt o mulţime de tutoriale pe net.Baftă!

| TheonaBlood a răspuns:

Hey. Deci as vrea sa incep intai prin a spune: "Oooo...ce dragut!".
Apoi cred ca un cadou bun si usor de facut ar fi asta: http://www.youtube.com/watch?v=pWyTAj4ePD8 Cred ca bratarile astea sunt foarte cute si mie imi plac asaaaaaaaaaa de mult! S-ar putea sa-i placa si ei daca ai zis ca printre gusturile ei sa afla si bijuteriile. Pe langa asta, pe youtube gasesti mai multe tutoriale cu astfel de bratari, deci ai ce modele alege. Mult succes cu darul!

| AnonimaRo explică:

Mda, faine idei, dar sunt prea greu de facut, de ex bratarile am incercat sa fac dar nu am reusit asa ca mi-asi dori sa imi dati idei mai usoare (app pentru maine dupa masa am nevoie0