| Panteraa a întrebat:

1.Cum pot sa scriu mai repede la tastatusra? Scriu normal nici repede nici incet dar vreau repede. 2. Cum pot invata mai multe emoticoane pederost fara sa le caut acolo la messenger?

Răspuns Câştigător
| Damasc a răspuns:

Intra aici daca vrei sa iti 'antrenzezi' scrisul la tastatura http://www.roportal.ro/jocuri/joaca-online/53.htm
Ce decolteu obraznic ai Lavinia!

9 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Toate astea se invata in timp!winking

| Lavinia218 a răspuns:

Foloseste-le zilinc si le vei invata ...cat despre scris la fel... sa inveti mai repede incearca sa nu te uiti la tst in momentul in care tastezi, ci la monitor!

| Panteraa explică:

@xCat de vrei sa stii am terminat temele de mult nu ca tine. Si nu te mai baga unde nu iti fierbe oala

| xCat a răspuns:

Mai bine ai invata sa scrii mai repede cu mana.Ia-ti un caiet si apucate de teme.

| Damasc a răspuns (pentru xCat):

Ti-a zis-o pantera la faza asta, n-ai ce sa mai obiectezi. =]]

| Last13Lucky a răspuns:

Astea le inveti dupa un anumit timp nu poti sa le inveti fortathee hee si cu scrisul incerca sa scrii cat de mult poti la ea si ai sa inveti unde sunt tastele eu cateodata nici nu ma mai uit la tastebig grin

| BackAgain a răspuns:

1. Cu cat scrii mai mult, cu atat scrii mai repede
2. Tot vorbind pe mess iti intra in reflex si nu mai e nevoie sa le cauti.

| tdeea6 a răspuns:

Heiii.downloadeazati tiping master e un program care iti arata cum sa iti ti degetele pe tastatura si sa scrii foarte repede si de emoticoane cauta pe google si iti arata semnele pe care le inveti cu timpul...(funda? puppy dog eyes)

| Ganduridevara a răspuns:

Stai o saptamana pe mess toata ziua si inveti de numalaughingrolling on the floor) nu-i asa de greuu in timp prinzi indemana si o sa iti para foarte usor toate acesteahappy faa exercitii in word daca vrei sa scrii repede scrie o disctare sau scrie ceva din minte tahhappy si tot asahappy