| βέiiiβiiişoor a întrebat:

Hei TPUhappy
Acum 5 min am vazut la TV pe Kanal D un reportaj cum ca un barbat isi plimba cainele intr-o padure si cainele a vazut ceva.:-s si a fugit si omul filma cu telu` si o vaz o fetita cu o geaca roz care levita:-ss.nu stiu amu parac mi`e frica numa cand ma gandesclaughing. Ii adevarat?

Fuunda?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| myhaelcikkk a răspuns:

Am vazut si eu reportaju ala... da e adevarat, animalele simt astfel de lucruri si le vad.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am mai spus-o, minciună optică!
Pa, pa.

| xGypsyQueen a răspuns:

Cine stie?!batting eyelashes O fi adevarat... Doar D-zeu stie laughing Si eu cand am vazut am ramas cu gura cascata:o

| anyia a răspuns:

Stii vorba aceea...sa nu crezi tot ce auzi, asa ca...stai inistitabig grin

| vanessa_8029 a răspuns:

Am vazut si eu la toate stirile.

e putin ciudat. dar posibil thinking

| florynutza a răspuns:

Nu cred Deu, nu are cum sa se intample asa ceva...la televizor mereu se exagereaza... pun aceste stiri doar ca sa faca audienta.happy

| Pink97 a răspuns:

Da si eu am vazut acum 5 minutelaughing

mda si mie mi s-a parut ciudatlaughing

si ai vazut ca mama ei atunci cand a observat ca cineva le priveste o luat fata si au plecat?

foarte interesant...nici eu nu prea stiu ce sa cred...big grin

dar avand in vedere ca e in padure nu cred ca ar putea fi trucaj

Întrebări recente