| Cyuna a întrebat:

Hei TPU as vrea si eu un anime care sa aiba si dragoste dar si actiune gen sword art online sau diabolik lovers vampire knight dar in special geva in genu la sword art online

si un anime gen uta no prince sama, brothers conflict
mersi... fundita

3 răspunsuri:
| valitza123 a răspuns:

Ceva gen Sword Art Online at fi Highschool Of The Dead care are actiune, horror, e puţin hentai si romance. Si ceva gen Uta no prince-sama ar fi Amnesia si Fruits Basket.

Vizionare placuta si ma bucur daca te-am ajutat :*

| Rosenzweig a răspuns:

Buna... gen sword art online:amnesia, angel beats. gen diabolik lovers/vampire knight -->caut si eu, iar gen uta no prince sama poti sa incerci la corda d'oro ~primo passo~, nana... si gen brothers conflict in cautare dar poti s aincerci faire and earl.in fine daca vrei pot sa-ti dau toate animele vazute de mine, asa stii din ce sa alegiwinking

| Rosenzweig a răspuns:

Gen sword art online... cu jocuri, Aquarion evol... azi l-am inceput si eu