| andreeaAndrea a întrebat:

Hei TPU,dati-mi si mie site-uri cu idei ce as putea sa fac in timpul liber,de preferat bratari ceva manual,site-uri nu liste lungi cu fiecare obiect in parte.
Multumesc,sper sa nu vi se para aiurea, fundita.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Curatenie in casa si cumparaturi sa faci mancare.

| BILIONERA a răspuns:

1uitate pe youtube cum sa faci bratari din elastice
2uitate pe youtube cum sa faci un caine, un fluture, o steluta,, din hartie adica ORIGAMI
3 daca ai hamster poti sa ii faci o casuta din hartie sau din lemn.
4TREBUIE SA FII MEREU CREATIVA,, ASTA ESTE CEL MAI INPORTANT.PUP

SPER CA TE AM AJUTAT

| BILIONERA a răspuns:

INTRA PE YOUTUBE SI CAUTA DE FACUT BRATARI SUNT O MIE DE MODELE DIFERITE SAU ORIGAMI SA FACI CHIESTII DIN FOI A4 AI O GRAMADA DE POSIBILITATI... FII TOT TIMPUL CREATIVA ACEST LUCRU COMTEAZA FOARTE MULT SPER CA TEAM AJUTAT...