| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

happy
Deci am vazut la unele pagini Simboluri/Semnele alea cu F (Facebook) si Y.M (Yahoo Messenger) Si mai multe cu Facebookbatting eyelashes
As vrea sa stiu si eu de unde le pot descarca sau cum pot sa fac si eu thinking
Multumesc mult! >:

Răspuns Câştigător
| xXWhisperOfLoveXx explică (pentru Emmmmmm):

Doamnee rolling on the floor Nici nu mi-a trecut prin cap sa caut pe Google whistling..Multumesc :*

| Emmmmmm a răspuns (pentru xXWhisperOfLoveXx):

Cu placere!
FUnda?

5 răspunsuri:
| LitaKamelya a răspuns:

Heeey eu pe pagina mea de fb,, TVD.ro " am la fel laughing le cauti pe google image doar ca scrii ceva de genu,, Facebook png ",, yahoo png ",, twitter png " sau alte chestii si pui,, png "

| xXWhisperOfLoveXx explică (pentru LitaKamelya):

Kamybatting eyelashes Sunt [Rox de pe TVD.ro si ~All About Girls~ whistling

| LitaKamelya a răspuns:

Vai cate ti-as spune acum rolling on the floor Asa de frumusete dar m-a baneaza astia whistling. Nu stiam big grin