| Lori34 a întrebat:

mi-am facut cont pe pagina comoara star dar nu pot sa citesc regulamentul.imi scrie si mie cineva regulamentul? va implor ca am introdus trei coduri si mi-a zis ca am castigat ceva si nu stiu regulamentul. poate scrie cum pot sa iau cadoul.dau funda pentru cine imi scrie regulamentul!

Răspuns Câştigător
| lorenicamutu111222 a răspuns:

Funda te rog? Eu chiar ti-am dat tot regulamentul...Te rogg?!?

3 răspunsuri:
| mdaliyna1995 a răspuns:

Imi zici si mie cum ti.ai facut contul? ca eu nu pot sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru mdaliyna1995):

Pai intri pe www.comoarastar.ro si iti apare acolo dupa ce ai scris pe google comoara star si mai in jos(foarte putin) scrie creeaza ti cont si dai pe el. succes

Întrebări recente