| Lori34 a întrebat:

mi-am facut cont pe pagina comoara star dar nu pot sa citesc regulamentul.imi scrie si mie cineva regulamentul? va implor ca am introdus trei coduri si mi-a zis ca am castigat ceva si nu stiu regulamentul. poate scrie cum pot sa iau cadoul.dau funda pentru cine imi scrie regulamentul!

Răspuns Câştigător
| lorenicamutu111222 a răspuns:

Funda te rog? Eu chiar ti-am dat tot regulamentul...Te rogg?!?

3 răspunsuri:
| mdaliyna1995 a răspuns:

Imi zici si mie cum ti.ai facut contul? ca eu nu pot sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru mdaliyna1995):

Pai intri pe www.comoarastar.ro si iti apare acolo dupa ce ai scris pe google comoara star si mai in jos(foarte putin) scrie creeaza ti cont si dai pe el. succes