| ingerashpierduth a întrebat:

Stiu ca Miley Cyrus si Nick Jonas au fost impreuna timp de 2 ani iar apoi s-au despartit vazandu-si aman 2 de vietile lor. Dar dupa aia s-au impacat din nou.In ce an a fost asta, s-au a fost dupa ce au filmat videoclipul piesei Send it On? Pentru ca eu am citit ceva de genul ca Miley sar fi despartit de Justin Gastron pentru Nick.Stiu ca acum nu mai sunt impreuna dar vreau niste raspunsuri la aceste intrebari. Cel mai explicit raspuns primeste funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| BYBY a răspuns:

Miley Cyrus si Nick Jonas s-au despartit acum ceva timp, se pare ca cei doi sunt din nou impreuna. Miley tocmai s-a despartit de fotomodelul Justin Gastron si se pare ca s-a aruncat din nou in bratele fostului iubit.

Da. exact asa e. s-a despartit, pentru Nick de Justin.

A fost scris si in presa vreo cateva luni scandalul asta. Aparuse in ziare asa:Visele unui fotomodel spulberate(Justin), iar doi cantareti sa iubesc cu foc(Miley si Nick)...

Dar nici a doua oara nu a fost cu noroc, nu au stat mult timp impreuna ca a aparut Liam si a cucerit-o pe Mileywinking

Funda?
App-am citit recent ca Miley inca sufera dupa Nick.si inca se inteleg bine ei doi!

Fundita! Am raspunsul cel mai explicit! Pls!

2 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Miley si Nick au fost impreuna un an si ceva. Din vara-toamna 2006 pana in decembrie 2007 si nu s-au impacat niciodata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma esti prost ca ei au fost impacati in acel an