| alx17 a întrebat:

peste o cateva zile este ziua unei fete. si eu am fost invitata dar nu stiu ce cadou sa ii iau. ma puteti ajuta? m-ar ajuta foarte tare un link cu ce as putea sa ii iau :hainute ..accesorii...lucruri dragute (mentionez ca fetita are 8 ani )
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Casa-i iei haine si accesorii trebuie sa-i stii marimea si gusturile. Depinde ce gen de persoana e, daca e mai "printesa" sau mai sportiva. Un zoingo-boingo n-ar fi fain? :) Aici pe site poti gasi jucarii o gramada, ai de unde alege daca sugestia mea nu se potriveste http://www.noriel.ro/......a_cu_maner

| alx17 explică (pentru mixxjim):

Ea e un gen mai "printesa" si am gasit ceva interesant in link-ul care mi l-ai dat! Multumesc!

1 răspuns: