| lary589922 a întrebat:

Heii! am primit o tema care consta intr-un proiect despre dezvoltarea personala si nu prea stiu despre ce sa vorbesc... as vrea cateva idei va rog! :-) dau funda love struck!

Răspuns Câştigător
| Marina92 a răspuns:

Dezvoltarea personala inseamna autoeducare, sa ajungi fii cel mai bun tu, ca persoana, sa reusesti iti dezvolti calitatile si sa iti constientizezi defectele. Cauta pe net despre dezvoltarea personala sunt o multime de siteuri care te invata cum sa te dezvolti ca persoana. De exemplu: http://www.obiceiurilemaiestriei.ro

1 răspuns:
| Deea_Andreea_1995_GIKA a răspuns:

Pooiii cred ca dezvoltarea personala se refera la a fi in contact cu noi insine si cred ca ai putea scrie cum ai tu grija de tine pentru a fi sanatos/sanatoasa!
Funditaa te roog! happy