| o0DarKneSs0o a întrebat:

Heii de curand am descoperit ca imi place sa fac video-tutoriale despre jocuri, windows, software..etc. Si as vrea sa imi dati voi niste intrebari care nu stiti ceva sau vreti sa faceti ceva si nu stiti doar spuneti-mi mie si am sa fac video pentru ca chiar imi place si vreau sa va ajut va rog. pentru ca ma plictisesc : ].
P.S. = ] Linkul de Youtube unde imi puteti lasa comentarii pentru video-tutoriale.

5 răspunsuri:
| raresbarbier a răspuns:

Cum se înstalează windows 7?

| Dany99 a răspuns:

Dc se vede verde?

| o0DarKneSs0o explică (pentru Dany99):

Ce sa se vada verde? pai punemi comentariile astea pe youtube.

| gangnamstyle a răspuns:

Vezi sa nu pui muzica care nu e facuta de tine sau dubstepuri celebre in pe fundal in ca eu am avut 3, 1k subs si am luat warnuri si copyrighturi si mi s-a inchis contulsad